Anasayfa / Genel / Bursa’da modaya ‘Davet’ var!

Bursa’da modaya ‘Davet’ var!

Podyum Davet, yeni yıla girerken moda ve eğlence dolu bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor.

İşletme sektöründe ki 30 yıllık deneyimlerini paylaştıkları profesyonel kadrosu ile birlikte servis veren ve kusursuz hizmet kalitesi ile her türlü davet etkinliğinde Bursa’nın çözüm ortağı Podyum Davet, Bursa’da bir ilki gerçekleştiriyor ve Alaluxa tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen A Day of Fashion by Alaluxa’ya ev sahipliği yapıyor.

Güçlü markaların ve kendi sektöründe markalaşmış isimlerin katılımıyla birlikte; kadın girişimcilerin desteklendiği, güzel vakit geçirip, size özel bir alışveriş keyfi yaşayacağınız düzenlenen A Day of Fashion by Alaluxa dopdolu içeriği ile Bursalılar ile buluşmak için gün sayıyor.

Keyifli bir alışveriş sizi bekliyor!

Girişimcilik ruhu ile kurdukları markalara; özgüvenli ve çağdaş yönlerini yansıtan güçlü Türk tasarımcılar bir araya gelecek. Tasarımla bütünleşen, üreten ve dokunuşları ile markalarını yücelten kadın girişimcilerin yanı sıra konsept dünya markaları da alışveriş alanındaki yerini alacak.

A Day of Fashion by Alaluxa; aralarında Işıl Reçber, Ece Vahapoğlu, Saba Tümer gibi kendi markalarıyla yer alacak olan ünlü isimler de dahil, toplam 30 marka ile 6 Aralık Çarşamba günü modaseverlerle buluşacak.

Fashion Talks

Etkinliğin bu kısmında ise; 1 saat boyunca Türkiye’nin en güçlü isimleri kendi marka hikayelerini aktaracak. Yaklaşık 40 dakikalık oturumlarda Mehtap Elaidi, Selma Çilek ve Barrus markasının kurucularından Neslişah Yılmaz sahnede olacak.

6 Aralık 2017, Saat 10’da başlıyor

A Day Of Fashion by Alaluxa, 6 Aralık 2017 tarihinde, 10:00’da Podyum Davet’te kapılarını ziyaretçilere açıyor.  Saat 20.00’a kadar devam edecek etkinlikte özel isimlerin ve markaların sürprizleri de yer alacak.

PROGRAM

Tarih : 6 Aralık 2017

Saat : 10:00 – 20:00

Fashion Talks : 13:30 – 15:30

Mekan: Podyum Davet / Opal Salon

Hakkında editor elitbursa

İlginizi Çekebilir

Pınar Altuğ’u çıldırtan yorum!

Çocuklar Duymasın dizisinin Meltem’i Pınar Altuğ, köpeğinin fotoğrafını Instagram hesabından ‘Lokumum‘ notunuya paylaştı. Bir takipçisinin ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir