Anasayfa / Genel / 2018 bambaşka olacak: En çok beklenen 5 film!

2018 bambaşka olacak: En çok beklenen 5 film!

Acısıyla tatlısıyla 2017’yi geride bırakırken, yüzümüzü geleceğe dönme vakti geldi çattı. 2017 yılı sinema sektörü açısından bir hayli verimli bir yıldı. Ancak 2018 gideni aratmayacak gibi. Bu yılın en çok beklenen 5 filmini sizler için derledik. Listeyi işgal eden yapımlarla ilgili en dikkat çeken şey ise ‘devam filmi’ niteliğinde olmaları.

Deadpool 2

İlk filminde 58 milyon dolarlık düşük sayılabilecek bir bütçeyle dünya genelinde toplam 780 milyon doların üzerinde gişe hasılatı elde eden Deadpool ikinci filmiyle yeniden hayranlarıyla buluşuyor. John Wick ve Atomic Blonde yönetmeni David Leitch’in yönetmen koltuğunda yer aldığı filmde Deadpool’u canlandıran Ryan Reynolds dışında Morena Baccarin, T.J. Miller, Josh Brolin, Brianna Hildebrand, Jack Kesy, Leslie Uggams ve Karan Soni yer alıyor.

Star Wars: Son Jedi 

Star Wars Yıldız Savaşları üçleme olarak çekileceği yani 8. Ve 9. Filmlerin yapılacağı söylenmişti. 2017 yılının başlarında ise heyecanla beklenen filmin adının Star Wars: The Last Jedi olacağı açıklandı.

Avengers: Sonsuzluk Savaşı 

Yönetmenliğini Joe Russo ve Anthony Russo’nun paylaştığı Avengers: Infinity War, Marvel’ın süper kahramanlarını yeni bir macerada tekrar bir araya getiriyor. İki bölüm olarak izleyici karşısına çıkacak olan Avengers serisi, ‘’Infinity War’’ hikayesi olarak sonsuzluk savaşı temasını konu ediniyor.

The Predator

Bilim kurgu ve aksiyon severlerin heyecanla beklediği Predator serisinin 4. Devam filmi olan Predator filmin senaryosunu aynı zamanda yönetmen koltuğunda da oturan Shane Black ile Fred dekker üstlenmiş. Yapımcılığını ise John Davis’in yaptığı film hayranları tarafından heyecanla bekleniyor.

Maze Runner: The Death Cure

Thomas ve arkadaşları ölümcül tuzaklarla dolu Labirent’ten kurtulmalarını takiben hapis tutuldukları tesisten kaçmayı başarmıştır. Ardından ise tüm dünyayı yönetmeyi kafaya koymuş acımasız organizasyon W.I.C.K.E.D.’e karşı direnen isyancı bir grup olan Right Hand ile bir araya gelmişlerdir. Ancak Teresa’nın gruba ihanet etmesiyle birlikte grup kendini bir kez daha W.I.C.K.E.D.’a karşı savaşırken bulur. Bu mücadele sırasında ise Minho, organizasyon tarafından yakalanır. Thomas ve arkadaşları Minho’yu kurtarmak için yola çıkar ve onu kaçıranların peşine düşer. Bu macera dolu yolculukta alacakları kararlar yalnızca Minho’nun ve kendilerinin değil, dünyanın geri kalanının da kaderini etkileyecektir.

 

İlginizi Çekebilir

Masumlar Apartmanı’ndaki performanslarıyla parmak ısırttı

Ezgi Mola ve Merve Dizdar, dün akşam yeni bölümüyle ekrana gelen Masumlar Apartmanı’na oyunculuk performanslarıyla ...