Anasayfa / Genel / Beyaz pantolonu yaza hapsetmeyin!

Beyaz pantolonu yaza hapsetmeyin!

Siz de kış aylarının gelmesiyle birlikte beyaz pantolonlarınızı yazlıklarla birlikte dolaplara sıkıştıranlardan mısınız? Oysa beyaz pantolonlar kışın soğuğunda da çok iyi bir seçenektir. Kendinizi bu stil kurtacısından mahrum bırakmayın ve aşağıdaki kombin önerilerine bir göz atın.

Her yerde deneyebilirsiniz


Eğer Alexa Chung gibi güvenli sularda yüzmek isterseniz bu stili olduğu gibi kopyalayabilirsiniz. Kendisi Londra Moda Haftası’na bu beyaz pantolon, bluz ve siyah bot, palto kombini ile katılmıştı. Şık ve son derece gösterişli bu tarzı her yerde kullanabilirsiniz.

Güneşli havalarda hafif renkler


Güneşi gördünüz hemen beyaz pantolonunuzu çektiniz tabii. Üzerine yine bembeyaz bir üst seçip ayakkabınız ve çantanızda patlayan renkler kullanabilirsiniz. Rengârenk aksesuarlar beyaz pantolonlarla giyinilebilecek en iyi seçeneklerdir.

İmza atan bir parça


Beyaz pantolonunuzu unutulmaz bir kombine mi dönüştürmek istiyorsunuz? O halde üzerine imzanızı atacağınız iddialı bir ceket çekin. Altına da bu senenin modası loafer’lardan giyinebilirsiniz.

Brunch için harika seçim


Arkadaşınızın brunch’ına davetlisiniz ve davetlilerin üzerinde iyi bir etki mi bırakmak istiyorsunuz? O halde ihtiyacınız olan tek şey; beyaz pantolonunuz, üzerine giyeceğiniz desenli bir ceket, havalı bir çanta ve altına kısa topuklu şık bir ayakkabı.

Havanın kafası karıştığında


Kış öncesi havaların kafası bir hayli karışık oluyor. Bu nedenle insan ne giyeceğini bazen bilemiyor. Ancak elinizde beyaz bir pantolon varsa önce onu üzerinize bir geçirin. Üzerine tüylü ve şık kabanınızı alın. Her türlü cool görüneceksiniz.

Soğuk havalarda ne yapacağız?


Tabii ki beyaz pantolonumuzu giyeceğiz. Üzerine şık bir kış ceketiyle kombinlediğinizde göreceksiniz ki beyaz pantolon sadece yaz için iyi bir seçenek değil. Altına seçtiğiniz botunuz da parlak bir renk olursa durum daha da havalı bir hale gelebilir.

İlginizi Çekebilir

Şarkıcı Nilüfer’den üzen haber geldi!

Şarkıcı Nilüfer’den üzen haber geldi! Daha önce meme kanserini yenen Nilüfer şimdi de… Geçtiğimiz Ocak ...