Anasayfa / Genel / Bursa geceleri dolu dizgin

Bursa geceleri dolu dizgin

Haftanın yorgunluğunu ve stresini atmak isteyen Bursalılar bu hafta sonu da eğlence mekanlarına akın etti. Balıkçılara rağbet ise büyük oldu. Fasıl eşliğinde keyifli zaman geçiren Bursalılar, Elit Bursa objektiflerine takıldı.

Neyzen’de fasıl keyfi

Bursa Özlüce‘de bulunan Neyzen Balık Restaurant‘da misafirler Şarkıcı Nilay‘ın yorumladığı şarkılara hem sesleriyle hem de danslarıyla eşlik ederek gecenin tadını çıkardı.

Levrek’de Meltem Denizeri tınısı

Özlüce‘nin çiçeği burnunda mekanlarından Levrek‘de sahne alan Meltem Denizeri güçlü yorumuyla dinleyenleri mest etti. Geniş repertuarıyla misafirlere müzik ziyafeti sunan Denizeri, halk müziği yorumlarıyla da bu alanda da ne kadar başarılı bir ses olduğunu gösterdi.

Tren’de Kerimcan Durmaz’la coştular

Ataevler Havuzlu Konak tesislerindeki Tren adlı mekan ise sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz‘ı ağırladı. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte salon tıklım tıklım doluydu. Gece boyunca elektronik müzik ve DJ performansıyla ısınan gençler, geç saatlerde Kerimcan Durmaz’ın sahneye çıkmasıyla adeta eğlencenin dibine vurdu. Son derece coşkulu geçen konser sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

İlginizi Çekebilir

“Farabi Makale Yarışması” için son bir ay

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından UNESCO 2020 Farabi Yılı münasebetiyle “Farabi’nin bilim dünyasına katkısı ve tesiri” konulu ...