Anasayfa / Cemiyet / Hakemlerin gecesi

Hakemlerin gecesi

ERSEL NALBANT/ELİTBURSA.COM

Almira Otel’de düzenlenen törende genç hakemler büyük heyecan yaşadı. Adaylık sürecini başarı ile tamamlayan 61 hakeme kokartları düzenlenen törenle takıldı.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Bursa Şubesi’nin organize ettiği gecede adaylık sürecini başarı ile tamamlayan 61 hakem, kokartlarına kavuştu. Almira Otel’de gerçekleşen etkinliğe TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, TFFHGD Bursa Şubesi Başkanı Muhammed Çağ, Bursaspor 2. Başkanı Ali Ademoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan vekili Muzaffer Karadeniz ve Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Arslan, TFF Marmara Bölge Müdürü Atilla Dönmez, İl Hakem Kurulu Başkanı İsmail Zeybek, 2. Bölge Sorumlusu Murat Ilgaz ve hakem camiasının önde gelenleri katıldı.

Hakem andı okundu

TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı ile Bursa Şubesi Başkanı Muhammed Çağ, hakemlere başarı dileklerinde bulunurken, özel ve sosyal hayatlarını ihmal etmemelerini, hakemliği ise hayatlarının merkezine koymamalarını tavsiye etti. Bursaspor 2. Başkanı Ademoğlu ise, ‘Hakemler olmazsa olmazlarımızdandır. Kıymetlerini bilmeliyiz. O yüzden her zaman yanınızdayız’ dedi. Hakemlere katılımcılar tarafından kokartları takılırken, akabinde ise hakemlik andı okundu. Aday hakemlere kokartlarını Bursaspor 2. Başkanı Ali Ademoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Muzaffer Karadeniz ve Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney taktim etti.

Kokart gecesine Bursaspor 2. Başkanı Ali Ademoğlu, Büyük Belediye Başkanı Recep Altepe’ye vekaleten İsmail Hakkı Arslan ve Muzaffer Karadeniz, TFF Marmara Bölge Müdürü Atilla Dönmez, TFF Marmara Teknik Sorumlusu Sinan Bür, TÜFAD Bursa Şubesi Başkanı Sedat Özbağ, yönetim kurulu üyesi Selami Tavukçuoğlu ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Osmangazi İlçe Müdürü Fedai Din katılanlar arasındaydı.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Bursa Şubesi yönetim kurulu.
Düzenlenen geceye çok sayıda konuk katıldı.
Düzenlenen geceye çok sayıda konuk katıldı.
Aleyna Özkurt
Gül Geygel
İsmail-Nesrin Zeybek
Melih-Sibel Göstericiler
Filiz-Volkan Yıldıran
Tuba-Onur Elçin
Mehmet-Arzu Kara
Eda-Özgür Çamlıkaya
Arzu-Berkay Yamakoğlu
Miraç-Saygın Ögel
Aslı Türküser
Sude Selamet

Yeni Microsoft Word Belgesi

İlginizi Çekebilir

Ebru Gündeş, babası Remzi Gündeş’i sessiz sedasız defnetti

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in yıllardır küs olduğu babası Remzi Gündeş, 18 Eylül’de hayatını kaybetti. Şarkıcı ...