Anasayfa / Foto Galeri / Merve Akkanat’tan Yunanistan’a tokat gibi cevap

Merve Akkanat’tan Yunanistan’a tokat gibi cevap

Ünlü manken Merve Akkanat’tan Yunanistan protestosu!

Geçtiğimiz hafta İstanbul’da Tarkan Acar Başkanlığında yapılan Top Model Of Turkey yarışmasında birinci olan çiçeği burnunda top model- manken Merve Akkanat, ülkemize karşı tutumundan dolayı Yunanistan’dan aldığı mankenlik ve modellik teklifini reddetti.

Top Model Of Turkey yarışmasında birinci olduğu için mutlu olduğunu belirten Tarkan Acar Ajans mankeni  Merve Akkanat, “Türkiye’nin seçkin isimlerinden oluşan jüri karşısında kraliçe seçilmekten dolayı çok mutluyum. Top Model Of World yarışmasında Türkiye’yi temsil edeceğimden dolayı gururluyum. Önümüzdeki süreçte bir oyunculuk ya da sunuculuk kesinlikle düşünmüyorum. Şuanda istediğim ve hedeflediğim yerde olduğum için bu tarz şeylere ihtiyaç duymuyorum. Sadece modellik ve mankenlik kariyerimi devam ettireceğim” dedi.

YUNANİSTAN HADDİNİ BİLMELİ

Önümüzdeki yıl içerisinde yurt içi ve yurt dışı bir çok projede yer alacağını ifade eden güzel manken, “Özellikle Dubai, Fransa, İspanya ve İtalya’dan gelen teklifleri değerlendirdim. Bunun yanı sıra Yunanistan’da 30 Mart’ta yapılacak Atina Moda Haftası’ndan teklif almıştım. Fakat son zamanlarda Yunanistan’ın ülkemize karşı tutumlarından dolayı bu teklifi reddettim. Yunanistan haddini bilmeli. Çünkü biz Osmanlı torunlarıyız. Mazluma zeytin dalı uzatmasını da biliriz, hakedene Osmanlı tokadını vurmasını da biliriz” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

Şarkıcı Nilüfer’den üzen haber geldi!

Şarkıcı Nilüfer’den üzen haber geldi! Daha önce meme kanserini yenen Nilüfer şimdi de… Geçtiğimiz Ocak ...