Genel Ünlüler

Meryem Uzerli’nin bebeğinin babası ortaya çıktı

Geçtiğimiz ay ikinci kez anne olan Meryem Uzerli’nin bebeğinin babasını sır gibi saklıyordu. Ancak Uzerli’nin ikinci bebeğinin babası 2 sene önce sosyal medyada yapılan bir paylaşımla ortaya çıktı.

Uzun zamandır Almanya’da yaşan Meryem Uzerli geçtiğimiz ay ikinci kez anne oldu. Amerikalı sevgilisinden bir bebek dünyaya getiren Uzerli, kızının babasını sır gibi saklıyordu. Meryem Uzerli kızının babasını 29 Mayıs 2019’da ‘MuPortrait’ adlı hesaptan paylaşılan fotoğrafla görülmüş oldu.

SORULARA GÜLEREK CEVAP VERMİŞ

Berlin’de 1,5 yıl önce çekilen fotoğrafın altına hiçbir not yazılmaması ve oyuncunun “Yoksa sevgiliniz mi?” sorularına gülücük emojisiyle cevap vermesi dikkat çekti.

BEBEĞİNİN YÜZÜNÜ GÖSTERMİŞTİ

İkinci kez annelik heyecanı yaşan ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde bebeğinin yüzünü gösterdiği paylaşımına “Saf aşk” notunu düşmüştü. Uzerli’nin Can Ateş ile birlikteliğinden Lara adında bir kızı da var.

İşte Meryem Uzerli'nin sır gibi sakladığı sevgilisi

YAŞAMINA ALMANYA’DA DEVAM EDİYOR

37 yaşındaki Meryem Uzerli, anne olduğunu, “Ablan, baban ve ben seni ailemizde ağırladığımız için çok mutluyuz” sözleriyle duyurmuştu. Pandemi sürecini Almanya’da geçiren ünlü oyuncunun en büyük destekçisi ailesi ve sevgilisi. Berlin’de bir kafe işleten Uzerli, sade bir hayat sürüyor.

İşte Meryem Uzerli'nin sır gibi sakladığı sevgilisi
Meryem Uzerli'nin sır gibi sakladığı bebeğinin babası ortaya çıktı
Sosyal Medyada Paylaş :

Reklam