Anasayfa / Genel / TAD Bursa’da Yeni Başkan belli oldu: Sibel Gönülkırmaz

TAD Bursa’da Yeni Başkan belli oldu: Sibel Gönülkırmaz

Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi (TAD) olağan genel kurul toplantısı Kükürtlü Ramada Hotel’de yapıldı. Genel kurul toplantısı saygı duruşu ve istiklal marşı’nın okunması ile başladı. Yapılan etkinliklerin faaliyet raporları geçmiş dönem başkanı Hande Gençosman tarafından okundu. Ardından el kaldırılarak yapılan oylama ile Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi’nin yeni Başkanı Sibel Gönülkırmaz oldu.

Yeni yönetim kurulu ise Sibel Gönülkırmaz başkanlığında Filiz Yediler, Sedef Sezer, Nesrin Civan, Özlem Zıngır, Serap Mercan, Yasemin Mutlu, Seda İli Özkan, Sema Güzelkazaz, Hale Tanca Sivrioğlu, Sevim Dikici, Özlem Zıngır olarak belirlendi. Eski Başkan Hande Gençosman ‘Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi ‘ni daha iyi yerlere getireceğine inandığını söyleyerek’ başkanlık görevini Sibel Gönülkırmaz’a devir etti. Oldukça heyecanlı olduğunu söyleyen yeni Başkan Sibel Gönülkırmaz “Başarılı bir yönetimden devraldığım başkanlık görevini hep birlikte yepyeni projeler ve çalışmalarla taçlandırmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

Hakkında editor elitbursa

İlginizi Çekebilir

Hande Erçel’in hamile ablasıyla verdiği pozlar Instagram’ı yıktı geçti!

Ünlü oyuncu Hande Erçel’in, hamile ablası Gamze Erçel’le verdiği pozlar, Instagram’ı yıktı geçti. Erçel’in paylaşımına, ...