Anasayfa / Foto Galeri / Zeynep Tosun For Koton: Özgüveni yüksek kadınlar için

Zeynep Tosun For Koton: Özgüveni yüksek kadınlar için

2017-2018 sonbahar/kış koleksiyonları teker teker gün yüzüne çıkıyor. Bu kez gündemimizde Zeynep Tosun imzalı bir koleksiyon var. Koton ve Zeynep Tosun iş birliğiyle ortaya çıkan koleksiyonda elbiseler ön planda. Birbirinden şık parçalarla dolu koleksiyon oldukça iddialı görünüyor. Koton, modanın önde gelen isimleriyle gerçekleştirdiği iş birliklerine yeni halkalar eklemeye devam ediyor. Yeni sezon için tasarım dünyasının önde gelen isimlerinden Zeynep Tosun ile anlaşan Koton, Zeynep Tosun’un tasarımlarını tüm kadınlar için ulaşılabilir kılıyor.

Haute Couture tasarımları ve hazır giyim koleksiyonuyla iddialı stillere imza atan Zeynep Tosun, 2017-2018 Sonbahar-Kış döneminde Koton için tasarlıyor. Kış alışverişini bu koleksiyonu görmeden yapmayın.

Özel davetlerin ve partilerin en çok tercih edilen isimlerinden biri olan Zeynep Tosun, Koton için tasarladığı ‘partywear’ koleksiyonunun ilhamını şehirli kadının gücünden ve yaşam biçiminden alıyor. Kışın en çok tercih edilen siyah, kırmızı ve lacivert renklerinin nüde tonlarıyla bir araya gelerek göz alıcı tasarımlara imza atıldığı koleksiyonda, özgür ve özgün ruhlu kadınlar hedef alınıyor.

Geniş kesim uzun kollar ve kat kat volanlı silüetlerin nakışlı kumaşlarla buluştuğu Zeynep Tosun for Koton Koleksiyonu’nda, tasarımların ruhuyla bütünleşen kadife, krep, dantel ve payetli kumaşlar kullanılıyor. Her zevke uygun tasarımların yer aldığı koleksiyon ile dinamik, genç ve güçlü stiller oluşturuluyor.

Püskül detayıyla flapper havasına sahip, v yaka, bel detaylı, kolları geniş kesim olan bu mini elbise ile sizde davetlerde farklı stilinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Özgün, farklı ve modern bir havaya sahip olan bu elbise Zeynep Tosun imzasıyla özgür ruhlu kadınlar için tasarlandı.

İlginizi Çekebilir

Masumlar Apartmanı’ndaki performanslarıyla parmak ısırttı

Ezgi Mola ve Merve Dizdar, dün akşam yeni bölümüyle ekrana gelen Masumlar Apartmanı’na oyunculuk performanslarıyla ...